Jak znaleźć odpowiednie biuro dla Ciebie

Znalezienie dobrego biura Krowodrza Kraków do wynajęcia jest nie lada zadaniem. Różne firmy stosują w tej kwestii różne strategie.

Niektórzy budują wielkie wieżowce w całości poświęcone na siedzibę danej firmy, by prezentować się na tle całego miasta jako potężne przedsiębiorstwo. Inni jednak stawiają na wszechobecność, czyli zajmują wiele biur rozrzuconych na terenie całego miasta. Dla nich bardziej opłacalną opcją jest znalezienie biura do wynajęcia. Dzięki temu posiadają pewne pole do manewru, elastyczność, która pozwala zmieniać siedziby filii, biur oraz ich specyfikę.

Jednak jakie biuro wybrać, by zachęcało ono klientów do odwiedzenia nas?

Na początku musimy rozważyć właśnie tę najważniejszą kwestię, czyli profil klientów, do których kierujemy swoją ofertę. To tak naprawdę od nich zależy wszystko. Jeśli zależy nam na dotarciu do jak największej ilości klientów „z ulicy”, czyli przypadkowych przechodniów, którzy wstąpią do naszego biura po zobaczeniu szyldu czy witryny, wówczas powinniśmy zdecydować się na dużą ilość biur na terenie centrum miasta.

Lokalizacja biura

Najlepiej zlokalizować biura w ruchliwych miejscach, w Krakowie doskonałą lokalizacją będzie oczywiście Rynek główny i ścisłe śródmieście. Witryna i szyld powinny nęcić przechodzących klientów i zachęcać do wstąpienia do środka. Natomiast jeśli grupą docelową naszych klientów są ściśle określone osoby, wówczas możemy sobie pozwolić na inną lokalizację i większą okazałość biura. Na przykład w Krakowie otwarto ostatnio kompleks biurowy przy ulicy Balickiej, który posiada świetną lokalizację, blisko centrum, blisko lotniska a jednocześnie tuż koło tras na Katowice i Warszawę.

Dzięki takiej świetnej lokalizacji i dużym przestrzeniom biurowym możemy trafić do klientów spoza Krakowa, z którymi przeprowadzamy naprawdę duże i istotne transakcje. Kompleks biurowy na Balickiej będzie bez wątpienia prawdziwą perełką. W takiej lokalizacji zarówno biura do wynajęcia, jak i samodzielne budynki biurowe są dobrym rozwiązaniem. Pamiętajmy przede wszystkim, że to klienci są najważniejsi i te biura są tak naprawdę dla nich.