Ogrodzenia przenośne

Nami jako firma handlowa oferuje swoim nabywcom najwyższej klasy towary budowlano-wykończeniowe, które zadowolą najbardziej wymagających nabywców.

W różnorodnej gamie naszych wyrobów znajdą Państwo płyty cementowo-drzazgowe CERTIS, które w zestawieniu z systemami elewacyjno-wentylowanymi efektywnie zapobiegają uniemożliwiają występowaniu pleśni na murach. Mają uniwersalne zastosowanie zarówno w nowych jak i odnawianych pomieszczeniach. Niepowtarzalną mocną stroną płyt cementowo-drzazgowych CERTIS jest ich praktyczność, wytrzymałość i gustowny wygląd.Oferujemy wysokiej jakości ogrodzenia przenośne. Ich niezwykłym walorem jest łatwość i szybkość montażu. Co w połączeniu z stylowym wyglądem sprawia, że w znacznym stopniu prześcigają one typowe sposoby grodzenia. Oprócz tego, że ogrodzenia typu LEGI są ocynkowane ogniowo, dodatkowo mogą być lakierowane proszkowo. To wszystko powoduje, że cechują się one znakomitą odpornością na korozję i są bardzo wytrzymałe w eksploatacji.

Nasze przedsiębiorstwo handlowo-usługowe opracowało autorski system wznoszenia domów. Podstawą konstruowanego przez nas budynku jest szkielet z drewna sosnowego, obkładany płytami cementowo-drzazgowymi. Wewnątrz konstrukcja jest ocieplona wełną mineralną. Nasze domy szkieletowe mogą być dodatkowo zabezpieczone z zewnątrz styropianem. Dzięki temu, że domy szkieletowe są konstruowane z gotowych członów, ich budowa i montaż nie jest zależny porą roku i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznych.

Nami jest firmą handlowo- usługową, która wyprofilowała się w handlu maszynami stosowanymi w lakiernictwie proszkowym . Oferujemy zróżnicowaną gamę pistoletów TRIBO, których wyjątkowa struktura umożliwia równomierne rozprowadzenie lakieru proszkowego, nawet na najtrudniej dostępnych powierzchniach.